Dental Turizm

ÖN BİLGİ FORMU

Neden İzmir?

Türkiye’nin üçüncü büyük şehri olan İzmir, bulunduğu konum itibariyle ulaşım ve konaklama açısından önemli bir destinasyondur. Çok sayıda medeniyete ev sahipliği yapmış olan İzmir kültürel anlamda yoğun bir birikimi barındırmaktadır. Yılın büyük bölümünün sıcak ve güneşli geçtiği eşsiz doğa güzelliklerine sahip rengarenk bir coğrafyada konumlanmıştır. Ticaret, sanayi ve fuarcılık bakımından da önemli bir merkezdir. İzmir’e geldiğinizde eşsiz bir deniz ve doğa, modern bir şehir ve bünyesinde barındırdığı çok sayıda konaklama merkezleri, zevkinize uygun gezi ve tatil programları, alışveriş merkezleri, festivaller, kültürel faaliyetler, eğlence merkezleri sizleri bekliyor olacaktır. Ayrıca İzmir yine Türkiye'deki önde gelen tatil destinasyonları olan Bodrum, Kuşadası ve  Didim' e günübirlik gidilip gelinecek mesafededir.

Neden Ephesus Global Dental? Hem Tedavi Hem Tatil

Ephesus Global Dental, alanında uzman olan hekimlerle çalışarak size özel tedavileri en kısa sürede, en kaliteli materyalleri kullanarak, memnuniyetinizi en üst seviyede tutarak gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır. Tedaviniz dışında istemeniz halinde konaklama, ulaşım, gezi ve rehber hizmeti de sunmaktadır. Tedaviniz süresince istediğiniz takdirde anlaşmalı olduğumuz kaliteli otellerde daha uygun fiyatlara konaklayabilir, sizin için hazırladığımız gezi programlarını rehber eşliğinde kendi servislerimizle huzur ve güven içerisinde yapabilirsiniz.

Sizi Tanıyalım

Kişisel bilgilerinizi ve yaşadığınız yeri, geçmişe yönelik geçirdiğiniz ağız ve diş tedavilerinizi, geçirdiğiniz hastalıkları, mevcut rahatsızlıklarınızı, kullandığınız ilaçları, mevcut ağız ve diş sağlığı durumunuzu, ağız ve diş tedavisi olarak beklentilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Bu amaçla hazırladığımız ön bilgi formunu, mevcut olan en güncel çene filminizi, üç boyutlu tomografinizi ve mümkünse ağız içi fotoğraflarınızı bize göndermeniz çok faydalı olacaktır.

ÖN BİLGİ FORMU

Size Özel Tedavi Planlamanız ve Yaklaşık Maliyet Bildirimi

Formunuz elimize ulaştıktan sonra çok kısa bir süre içerisinde uzman hekimlerimiz tarafından ağzınıza uygun tedavi planlaması yapılır, tedavi süreci ve süresiyle ilgili ayrıntılı bilgi verilir. Bu tedavi planlaması üzerinden size özel yaklaşık maliyet hesaplaması yapılarak tarafınıza en kısa sürede bildirilir.

Tedavi Planlamasına Uygun Tedavi Süreci

Sizin için hazırladığımız tedavi planı ve yaklaşık tedavi maliyeti konusunda onay verdiğinizde; tedavi için uygun gördüğünüz tarihlerde kliniğimizdeki uzman hekimler ve yardımcı personeller randevu gününüzde bütün hazırlıkları yapmış olacaktır. İsteğinize bağlı olarak tedavi süreci dışında işletmemiz; sizlerin havalimanı transferini, otel rezervasyonlarını, otel-klinik arası transferinizi ve tercüman hizmetini sağlayacaktır. Tedavi sürecinde geri kalan vaktinizde gezi planınız varsa İzmir ve çevresine dair turistik gezi programı hazırlanacaktır. Tedaviniz bittikten sonra genel bir kontrol yapılıp tüm tedavinizin sorunsuz tamamlandığına emin olup, sizi kliniğimizden mutlu bir şekilde uğurlayalım.

Periyodik kontroller ve Tedavi Sonrası Destek

Periyodik kontrollerinizi ihmal etmeden mutlaka  6 ayda bir yaptırmanız gerekir. Yaşadığınız yerde çektireceğiniz çene filmlerini ve mümkünse ağız içi fotoğraflarınızı bize gönderdiğinizde önceki kayıtlarımızla karşılaştırıp size detaylı bilgi veriyoruz. Başka bir klinikte tedavi olsanız bile geçmiş bilgi ve görüntüleri paylaştığınızda aynı şekilde bilgi paylaşımı yapıyoruz. Arzu ederseniz tatil için İzmir’e geldiğinizde periyodik kontrollerinizi kliniğimizde gerçekleştirebiliriz.

ÖN BİLGİ FORMU
ANAMNEZ